OKIEM EKSPERTA


DR KRZYSZTOF MIRACKI

www.klinikamiracki.pl | Warszawa


Terapie laserami pikosekundowymi stanowią niewątpliwy przełom w medycynie estetycznej. Laser Discovery Pico jest jednym z liderów pośród innowacyjnych urządzeń, których szerokie zastosowania pozwalają odpowiedzieć na różnorodne potrzeby Pacjentów. Doskonałe efekty terapeutyczne zabiegów Discovery Pico dostrzegamy nie tylko w zakresie zabiegów usuwania tatuażu. Dzięki wyjątkowo dużej mocy urządzenia równie spektakularne rezultaty przynoszą terapie leczenia rozstępów i blizn.

DR PAWEŁ KUBIK

www.drkubik.pl | Gdynia


Discovery Pico to laser pikosekundowy idealny, by pozbyć się szpecących blizn czy rozstępów. Wiązka lasera w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób dociera do uszkodzonej tkanki pobudzając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki zastosowaniu technologii fotomechanicznej nie dochodzi do przegrzania skóry, a działając ultrakrótkim impulsem mamy zapewnione skuteczne pobudzanie włókien kolagenowych odbudowujących strukturę skóry. Discovery Pico to gwarancja szybkiego procesu rekonwalescencji oraz brak przebarwień pozapalnych.


DR N. MED. MAGDALENA STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA

www.klinikazakrzewscy.pl | Katowice


Discovery Pico Plus to połączenie mocy, bezpieczeństwa i skuteczności, które śmiało można nazwać przełomem w dziedzinie laserowego usuwania tatuażu. Trzy długości fali dają nam możliwość usunięcia tatuażu w każdym kolorze, nawet zielonym czy niebieskim, a dzięki technologii pikosekundowej rozbity na bardzo drobne cząsteczki barwnik jest szybko i bezpiecznie usuwany z organizmu.

DR N. MED. MARCIN ZAKRZEWSKI

www.klinikazakrzewscy.pl | Katowice


Przebarwienia to problem estetyczny, który dotyka blisko 50% osób po 30-stym roku życia. Brązowe plamki dodają lat i pozbawiają skórę jednolitego, zdrowego kolorytu. Zabieg w nowatorskiej technologii laserowej jest znakomitą alternatywą dla złuszczania. Pikosekunda w połączeniu z frakcją to przełom w dziedzinie laseroterapii. Ultra krótki impuls niezwykle skutecznie rozbija barwnik w zmianie, a zabieg przebiega sprawnie i komfortowo. Do minimum skraca się też okres rekonwalescencji. Już po kilku dniach przebarwienia stają się mniej intensywne, a po kilku sesjach znikają.
DR MICHAŁ KANIOWSKI

www.dermapuls.com.pl | Wrocław


Zastosowana w laserze innowacyjna technologia umożliwia skuteczną i wszechstronną terapię skóry. To laser doskonały do zabiegów odmładzających - podczas jednej sesji zabiegowej uzyskujemy doskonałe efekty z minimalnym czasem rekonwalescencji. Dla mnie jest nr 1 w leczeniu rozstępów, uporczywych przebarwień, trudnej w terapii melasmy, plam posłonecznych, a także skutecznej redukcji blizn.

DR MARCIN WILCZYŃSKI

www.marcin-wilczynski.pl | Zielona Góra


Problem rozstępów dotyczy aż 70% kobiet i 40% mężczyzn. Jeszcze do niedawna z problemem tym trzeba było się pogodzić, mimo wielu prób podejmowanych w celu zwalczenia nieestetycznych prążków. Obecnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dermatologii estetycznej, rozstępy można skutecznie usunąć, bez większej ingerencji w ciało. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej wykonujemy profesjonalny zabieg usuwania rozstępów z zastosowaniem rewolucyjnego dziś lasera Discovery Pico. Urządzenie to, w porównaniu z poprzednią generacją laserów, zapewnia uzyskiwanie lepszych efektów w znacznie krótszym czasie.