OKIEM EKSPERTA


DR KRZYSZTOF MIRACKI

www.klinikamiracki.pl | Warszawa


Terapie laserami pikosekundowymi stanowią niewątpliwy przełom w medycynie estetycznej. Laser Discovery Pico jest jednym z liderów pośród innowacyjnych urządzeń, których szerokie zastosowania pozwalają odpowiedzieć na różnorodne potrzeby Pacjentów. Doskonałe efekty terapeutyczne zabiegów Discovery Pico dostrzegamy nie tylko w zakresie zabiegów usuwania tatuażu. Dzięki wyjątkowo dużej mocy urządzenia równie spektakularne rezultaty przynoszą terapie leczenia rozstępów i blizn.

DR PAWEŁ KUBIK

www.drkubik.pl | Gdynia


Discovery Pico to laser pikosekundowy idealny, by pozbyć się szpecących blizn czy rozstępów. Wiązka lasera w bardzo precyzyjny i kontrolowany sposób dociera do uszkodzonej tkanki pobudzając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki zastosowaniu technologii fotomechanicznej nie dochodzi do przegrzania skóry, a działając ultrakrótkim impulsem mamy zapewnione skuteczne pobudzanie włókien kolagenowych odbudowujących strukturę skóry. Discovery Pico to gwarancja szybkiego procesu rekonwalescencji oraz brak przebarwień pozapalnych.


DR N. MED. MAGDALENA STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA

www.klinikazakrzewscy.pl | Katowice


Discovery Pico Plus to połączenie mocy, bezpieczeństwa i skuteczności, które śmiało można nazwać przełomem w dziedzinie laserowego usuwania tatuażu. Trzy długości fali dają nam możliwość usunięcia tatuażu w każdym kolorze, nawet zielonym czy niebieskim, a dzięki technologii pikosekundowej rozbity na bardzo drobne cząsteczki barwnik jest szybko i bezpiecznie usuwany z organizmu.

DR N. MED. MARCIN ZAKRZEWSKI

www.klinikazakrzewscy.pl | Katowice


Przebarwienia to problem estetyczny, który dotyka blisko 50% osób po 30-stym roku życia. Brązowe plamki dodają lat i pozbawiają skórę jednolitego, zdrowego kolorytu. Zabieg w nowatorskiej technologii laserowej jest znakomitą alternatywą dla złuszczania. Pikosekunda w połączeniu z frakcją to przełom w dziedzinie laseroterapii. Ultra krótki impuls niezwykle skutecznie rozbija barwnik w zmianie, a zabieg przebiega sprawnie i komfortowo. Do minimum skraca się też okres rekonwalescencji. Już po kilku dniach przebarwienia stają się mniej intensywne, a po kilku sesjach znikają.
DR MICHAŁ KANIOWSKI

www.dermapuls.com.pl | Wrocław


Zastosowana w laserze innowacyjna technologia umożliwia skuteczną i wszechstronną terapię skóry. To laser doskonały do zabiegów odmładzających - podczas jednej sesji zabiegowej uzyskujemy doskonałe efekty z minimalnym czasem rekonwalescencji. Dla mnie jest nr 1 w leczeniu rozstępów, uporczywych przebarwień, trudnej w terapii melasmy, plam posłonecznych, a także skutecznej redukcji blizn.

DR MARCIN WILCZYŃSKI

www.marcin-wilczynski.pl | Zielona Góra


Problem rozstępów dotyczy aż 70% kobiet i 40% mężczyzn. Jeszcze do niedawna z problemem tym trzeba było się pogodzić, mimo wielu prób podejmowanych w celu zwalczenia nieestetycznych prążków. Obecnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dermatologii estetycznej, rozstępy można skutecznie usunąć, bez większej ingerencji w ciało. W naszym Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej wykonujemy profesjonalny zabieg usuwania rozstępów z zastosowaniem rewolucyjnego dziś lasera Discovery Pico. Urządzenie to, w porównaniu z poprzednią generacją laserów, zapewnia uzyskiwanie lepszych efektów w znacznie krótszym czasie.DR N.MED. ANNA LEŚNIAK - SPECJALISTA OKULISTYKI, LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I LASEROTERAPII

www.mariposa-medspa.pl | Nowy Sącz

www.zywiecka44.pl | Nowy Sącz


Laser pikosekundowy Discovery Pico to lider pośród innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku, o bardzo szerokim spektrum działania. Bezpieczeństwo, skuteczność i wszechstronność to główne cechy tego urządzenia, dzięki którym możemy odpowiedzieć na różne potrzeby Pacjentów. Laserem Discovery Pico możemy skutecznie usuwać blizny, rozstępy, przebarwienia, a także różnokolorowe tatuaże i makijaż permanentny. Dzięki technologii pikosekundowej rozbity na bardzo drobne cząsteczki barwnik jest szybko i bezpiecznie usuwany z organizmu. Laser Discovery Pico wykorzystuje efekt fotomechaniczny, nie wywołuje tym samym reakcji termicznej, co przekłada się na zdecydowanie krótszy okres rekonwalescencji i nie ogranicza aktywności Pacjenta.

DR N.MED. MICHAŁ LEŚNIAK -SPECJALISTA GINEKOLOG, POŁOŻNIK, LEKARZ MEDYCYNY I GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ ORAZ LASEROTERAPII

www.mariposa-medspa.pl | Nowy Sącz

www.zywiecka44.pl | Nowy Sącz


Discovery Pico jest najmocniejszym na rynku laserem pikosekundowym, pozwalającym osiągnąć spektakularne rezultaty w krótkim czasie z minimalnymi dolegliwościami bólowymi. Laser ten wykorzystuję do usuwania problematycznych dla pacjentów zmian skórnych takich jak blizny pooperacyjne, przebarwienia i rozstępy. Dzięki ultrakrótkiemu impulsowi oraz towarzyszącemu efektowi fotomechanicznemu, laser Discovery Pico nie wywołuje reakcji termicznej, co przekłada się na zdecydowanie krótszy okres rekonwalescencji.DR PAWEŁ RUJNA

www.klinikamurano.com | Warszawa


Laser Discovery Pico to najnowszej generacji urządzenie mające szerokie terapeutyczne zastosowanie. Doskonałe efekty zabiegów discovery Pico możemy osiągnąć przy usuwaniu m.in rozstępów, blizn jak również usuwaniu tatuażu. Laser ten daje bardzo dobre efekty przy redukcji uporczywych przebarwień. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii impulsy laserowe skutecznie docierają prosto do barwnika, rozbijając go i nie uszkadzając otaczających tkanek. Dużym atutem lasera Discovery Pico w porównaniu z poprzednią generacją laserów jest krótki okres rekonwalescencji oraz uzyskanie lepszych efektów terapeutycznych.

DR DARIUSZ CIOS

www.kriodent.pl | Dzierżoniów


Przebarwienia, rozstępy, blizny, tatuaże – te niechciane szpecą i wpływają negatywnie na samoocenę. Na wszystkie ratunkiem jest laser Dicovery Pico , Który jest ratunkiem dla osób, które już się poddały w walce o wymarzony wygląd swojego ciała. Urządzenie pozwala na leczenie blizn, rozstępów i wywołanie efektu odmłodzenia skóry w krótkim czasie już po pierwszym zabiegu. Zabiegi realizowane z wykorzystaniem lasera są całkowicie bezpieczne, komfortowe i prawie bezbolesne. Rekonwalescencja pozabiegowa została w tym przypadku ograniczona do minimum. Dzięki temu osoby poddawane zabiegom nie muszą rezygnować z codziennych aktywności. Dzięki technologii pikosekundowej, zabiegi z wykorzystaniem tego lasera, mogą być wykonywane o każdej porze roku..